Інформаційна зустріч голови Черкаської селищної ради з мешканцями Олександрівського старостинського округу

Дата: 04.03.2021 08:27

28 лютого 2021 року на території Олександрівського старостинського округу,  до складу якого входять: с. Новоселівка,  с. Олександрівка, с. Маячка та с. Троїцьке, відбулася інформаційна зустріч населення з головою Черкаської селищної ради -   Головашем А.В. за участю секретаря ради - Даниленка К.О., старости - Желєзнякової А.В., начальника відділу охорони здоров'я -   Чорного М. М. та поліцейського офіцера громади - Багацького В.В.

Фото без опису     Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань,  щодо подальшого соціально - економічного розвитку сіл, благоустрою територій, покращення стану об'єктів  інфраструктури.