Індексацію пенсій проведено з 1 березня

Дата: 11.03.2021 13:22

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 «Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році», з 1 березня Пенсійний фонд провів індексацію пенсій.

Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11.

Крім того, до рівня 2200 грн. підвищується мінімальна пенсійна виплата особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років — для жінок і 35 років — для чоловіків).

Перерахунок здійснено в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ без додаткових звернень громадян до установ Пенсійного фонду.

Виплата проіндексованих пенсій здійснюється згідно з графіком у звичному порядку.