Запрошуємо дівчат і жінок приємно і корисно провести час!

Дата: 12.03.2021 13:18

Як навчитися цінувати власне життя і вибудовувати свої особисті кордони в спілкуванні? Як уникнути маніпуляцій і побудувати довірчі відносини зі своїми близькими? У чому різниця між конфліктом і домашнім насильством? Що робити, якщо ви особисто зіткнулися з домашнім насильством? Як допомогти тому, хто у схожій ситуації не зміг себе захистити?

Відповіді на ці та інші питання ви можете отримати на он-лайн зустрічах проекту «Change your life!».

Професіонали-відеорежисери навчать вас створювати цікаві відеоролики для соцмереж. Ви також зможете взяти участь в конкурсі відеороликів з даної тематики з фінансовою винагородою переможцям.

Зареєструватися для участі в проекті можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGTxAvsXTOF7p9gwTlrfyJxCLBNi3WQRSxzFZXpMIbTvFlsw/viewform?usp=sf_link

Проект реалізується Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок за підтримки BPW SWITZERLAND Business & Professional Women Club Bern.

Партнером проекту є відділ сім’ї, молоді та спорту Черкаської селищної ради.