Між Луганською та Донецькою областями буде відновлено якісне сполучення

Дата: 24.03.2021 15:50

Розпочато ремонт важливої транспортної артерії, яка сполучає Луганську та Донецьку області.

Відбудова маршрутів Сходу України – пріоритет президентської програми Велике будівництво.  Наразі розпочато поточний середній ремонт ділянки автошляху Т-13-02 «КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут» у Луганській області.

Інтенсивний рух важких автомобілів і військової техніки майже зруйнував трасу, пересуватись нею вкрай проблематично.

Ремонтована ділянка має протяжність 14 км, вона пролягає від міста Лисичанськ до межі з Донецькою областю.

Проєкт передбачає:

• влаштування посиленої основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом;

• влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття;

• облаштування автобусних зупинок;

• встановлення бар’єрного огородження;

• встановлення напрямних стовпчиків;

• укріплення узбіччя;

• влаштування з’їздів та примикань;

• встановлення дорожніх знаків;

• нанесення дорожньої розмітки.

Фактично, це буде нова дорога. Пересуватись якою стане швидко, комфортно та безпечно. Підрядник готовий залучити до проведення робіт майже 100 працівників та 70 одиниць спецтехніки.

Маршрут «Лисичанськ – Бахмут» став першим об’єктом Великого будівництва у 2021 році на Луганщині. Тут працюють дорожники ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Варто зазначити, що під час проведення робіт, дорога Т-13-02 не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.

Завершити весь комплекс робіт на маршруті «Лисичанськ – Бахмут» заплановано у червні 2021 року.

Додатково:  Траса Т-13-02, протяжністю понад 162 км, проходить через великі та густонаселені районні центри Донеччини та Луганщини. Останні 8 років на дорозі не проводилось необхідних ремонтних робіт.

Укравтодор