Он-лайн зустрічі за проектом «Change  your  life!»

Дата: 30.03.2021 11:44

Чи маємо ми міняти позиції та принципи в зв’язку з новими обставинами? Що корисніше – їх відстоювати чи піти на компроміс?

27 березня на черговій он-лайн зустрічі за проектом «Change  your  life!»  Жінки Черкаської, Іллінівської та Мар'їнської територіальних громад  обговорювали тему  – «Гармонічні взаємовідносини з близьким оточенням та особисті кордони. Їх роль в попередженні домашнього насильства».

Вони визначали сильні та слабкі місця в своїх особистих  кордонах, визначали з якого віку та за яких обставин ці кордони формуються. Розглядали та відпрацьовували  стилі  поведінки в конфліктних ситуаціях, обговорювали, який конфлікт може розвинутись до ситуації  домашнього насильства.

Проект реалізується Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок за підтримки BPW SWITZERLAND Business & Professional Women Club Bern.

Партнери - відділ сім’ї, молоді та спорту Черкаської селищної ради