Тиждень дитячого читання в бібліотеках Черкаської громади

Дата: 01.04.2021 14:54

Книга – це віконце, через яке діти

бачать і пізнають світ і самих себе.

В.О. Сухомлинський

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання – час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу, і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів. Цього року Тиждень читання у бібліотеках Черкаської громади проходив під гаслом «Книжок країна чарівна чекає на гостини». Він був наповнений зустрічами з найулюбленішими дитячими книжками, літературними подорожами, зустрічами з героями літературних творів, письменниками, іграми та вікторинами, акціями, презентаціями. Працівники бібліотек проводили різноманітні цікаві заходи для своїх юних користувачів протягом усього Тижня читання.

Також, до Міжнародного дня дитячої книги в бібліотеках  було проведено загальногромадський флешмоб «Книга в нашому житті» під час якого діти познайомились з книжковими новинками. Звичайно, найкращі книги для малечі –  це казки, які розвивають фантазію та створюють ту дивовижну атмосферу дива. Головною метою флешмобу було привчити дітей до читання, проявити у маленького читача інтерес до книги, залучити нових читачів.

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради