Сезон тиші

Дата: 07.04.2021 13:52

Черкаська селищна рада повідомляє, що в Україні з 1 квітня вводиться сезон тиші - забороняється проводити заходи, які можуть стати джерелом підвищеного шуму і занепокоєння для диких тварин і птахів. Триватиме він до 15 червня.

"У квітні-травні у птахів і диких тварин починається період розмноження, з'являються дитинчата. Сторонній шум може налякати малюків та їхніх батьків і навіть змусити дорослих особин залишити гніздо або нору. Щоб не турбувати їх, щорічно з 1 квітня по 15 червня в Україні вводиться сезон тиші - забороняється проводити заходи, які можуть стати джерелом підвищеного шуму і занепокоєння".

Уточнюється, що під час сезону тиші заборонено стріляти, проводити вибухові роботи, санітарні рубки лісу, ралі та інші змагання на транспортних засобах, запускати феєрверки, використовувати моторні маломірні судна.

За порушення сезону тиші передбачена адміністративна відповідальність за статтею 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення