Черкаська селищна рада повідомляє

Дата: 08.04.2021 15:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

Черкаська селищна рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проєктів документів державного планування – Генеральних планів смт Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки  Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області.

Ознайомитись зі змістом Заяв про визначення обсягу СЕО проєктів містобудівної документації зазначених населених пунктів можна у приміщенні Черкаської селищної ради та на сторінці Черкаської селищної ради в мережі Інтернет https://cherkaska-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу проведення СЕО надаються до Черкаської селищної ради за адресою: 84162, Донецька обл., Слов'янський р-н, смт Черкаське, вул. Ясна, буд. 3  у письмовому вигляді особисто  або на електрону адресу Черкаської селищної ради:          ch_rada@ukr.net.

Згідно з вимогами Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме 15 днів, а саме: з « 09 »  квітня  2021 року до « 23 » квітня  2021 року.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа: Стребіж С. В.,  тел.  066-628-5044.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Генерального плану с. Новомиколаївка Черкаської селищної ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Генерального плану с. Іванівка Черкаської селищної ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Генерального плану с. Шнурки Черкаської селищної ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Генерального плану смт. Черкаське Черкаської селищної ради