Не провокуйте пожежі в екосистемах

Дата: 12.04.2021 15:24

З приходом теплої весняної погоди, як правило, виникає складна пожежонебезпечна обстановка.  На сьогоднішній день на території обслуговування 6 ДПРЗ  виникло 169 пожеж,  із них 101 - це пожежі в екосистемах. На жаль, горіння трави  та очерету завдає великі збитки.

10 квітня у с. Прелесному від очерету загорівся сарай, а 11 квітня у м. Слов’янську  по провулку Демократичному від сухої трави зайнявся дерев'яне облицювання будинку. Того ж дня, пізніше,  від пожежі  очерету на гаражному кооперативі «Ялинка» зайнявся гараж.

Саме тому нагадуємо про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки у природних екосистемах та під час проведення господарських робіт:

•  не розводьте багаття у необладнаних місцях та не залишайте вогонь без нагляду;
  •  не кидайте непогашені недопалки, сірники на суху трав’яну підстилку;
  • - не дозволяйте дітям бавитися із сірниками, спалювати траву;
  • - не спалюйте суху рослинність та сміття;
  • - не залишайте у місцях відпочинку скляні предмети, пляшки, промаслені або просочені горючими речовинами матеріали;
  • - щоб уникнути перекидання вогню з однієї будівлі на іншу, очистіть від сміття та сухої трави територію господарських дворів, гаражних кооперативів.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки, несуть як адміністративну, так і кримінальну відповідальності!