Шановні батьки!

  • 468
Шановні батьки!
 
            14 квітня під час спалювання листви на подвір’ї житлового будинку у м. Покровську сталася одиночна детонація невідомого предмету, що опинився у вогні. В результаті події постраждав підліток, якого було госпіталізовано до лікарні.
            Просимо нагадати дітям правила безпеки життєдіяльності. Слов’янські рятувальники звертають увагу дорослиз на необхідність відповідально ставитися до профілактики різних нещасних випадків з дітьми, виділити час і згадати разом із дітьми правила безпечної поведінки на вулиці, в школі і вдома.
Нагадаємо кілька основних правил поведінки, які потрібно повторити:
- поясніть дитині, що таке легкозаймисті, колючі, ріжучі, вибухонебезпечні предмети і які небезпеки вони несуть. Не залишайте на видному місці сірники, запальнички та інші вогненебезпечні предмети. Частіше нагадуйте дитині про небезпеку гри з вогнем;
- якщо ваша дитина залишається вдома одна, то обов'язково напишіть на аркуші всі необхідні телефони екстреної допомоги. Вони завжди повинні знаходитися на видному місці. Переконайтеся, що дитина знає свою адресу і повне ім'я;
- потренуйте основні навички з техніки безпеки, наприклад, при використанні електрочайників, комп'ютерів, телевізорів, а також мікрохвильової печі або газової плити для розігріву обіду.
            Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної події необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.