НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ  СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ.

Дата: 19.04.2021 19:44

З 12 по 16 квітня 2021 року фахівці  соціальної роботи Комунальної установи « Центру надання соціальних послуг» Черкаської селищної ради  пройшли навчання  за Програмою підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи  центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді щодо виявлення  сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах,  надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводження.

По завершенню фахівці отримали сертифікати про проходження відповідного курсу навчання та підвищення кваліфікації. А також мали змогу поспілкуватись та обмінятись досвідом з представниками інших об’єднаних територіальних громад.

Директор ЦНСП                                                                                                                                   Ірина ЗАЙЦЕВА