Навчання в ЄС безкоштовно: Франція

Дата: 26.04.2021 11:03

Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт?

Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Саме тому у січні 2021 ми розробили проект «Навчання в ЄС безкоштовно», у межах якого упродовж наступних місяців відбудеться серія зустрічей, спікери та спікерки яких розкажуть усе про особливості та стипендії для навчання у різних країнах Європейського Союзу. Ми вже мали нагоду поговорити з вами про навчання в Німеччині, Угорщині, Бельгії та Швеції.

Продовжить наш марафон знань країна, яка може похизуватись найбільш відвідуваними памятки архітектури у світі, а жителі жителі якої прославились на весь світ своєю любовю до моди та делікатесів. Здогадались, про кого йде мова?

Саме так – поговоримо про Францію!

Що на вас чекає? Безцінна інформація про:

• особливості системи вищої освіти в Франції
  • вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми
  • стипендії для українців та українок
  • рекомендації щодо адаптації в Франції

Спікерка заходу – Анна Сливенко:
- Стипендіатка Французького уряду (2019-2020)
-
Випускниця магістратури Менеджмент проектів й інновацій, школи менеджменту Клермон-Ферану (2020)
-
Амбасадорка Campus France в світі (2020-2021)
-
Засновниця проекту Educaizer (консультування студентів зі вступу закордон)
-
Консультантка з діджитал трансформації у одній з міжнародних організацій ООН - Всесвітній продовольчій програмі в Римі

Коли зустрінемось? 28 квітня

О котрій? О 18:30, коли навчання та робота вже не відволікають

Де? В уже такому любому серцю Zoom

Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням: https://fb.me/e/CSnOWWr2.

Який дедлайн для реєстрації? 27 квітня о 18:00

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 28 квітня (раптом підтвердження не надійде, обовязково пишіть на YEAs2@bseurope.com)

Що потрібно підготувати до заходу? Гарний настрій та філіжаночку кави/чашечку чаю/склянку чистої джерельної води

Бонус для тих, хто відвідає більше 7 заходів із серії подій «Навчання в ЄС безкоштовно» від Послів європейської молоді в Україні – сертифікат та приємні брендовані подарунки!

Більше інформації про Послів європейської молоді: http://bit.ly/meet-the-YEAs

Заохочуємо тебе долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network

#EU4youth #ПрямуємоРазом