Пісок на кладовища завезено!

Дата: 27.04.2021 18:28

З наближенням пасхальних та поминальних днів кожна родина намагається прибрати могили померлих близьких та рідних.

В свою чергу, Черкаська селищна рада за підтримки фермерів громади, а саме ФГ "Корал"  Бєлоконов Петро Іванович, АФ "Ірина" Шумський Роман Федорович,  ТОВ "Крамагросвіт" Курінний Сергій Іванович, Майоров В'ячеслав Володимирович, Коломоєць Євген Миколайович, Шаламов Максим Миколайович, Лесняк Віктор Миколайович, Шикалов Петро Іванович, Жищенко Дмитро Вікторович та Саченко Євген Валентинович,  завезли на сільські кладовища  у кожному старостинському окрузі пісок. Також в Новомиколаївський та Олександрівський округ було завезено пісок на дитячі майданчики та бюджетні організації.
Закликаємо всіх мешканців раціонально використовувати завезений пісок при впорядкуванні могил рідних та близьких.

Сподіваємось на порозуміння!                                                                       Черкаська селищна рада