Увага!Конкурс на посаду директора комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов'янського районну Донецької області

Дата: 05.05.2021 15:32

Відділ освіти Черкаської селищної ради Слов´янського району Донецької області оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної  середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов'янського районну Донецької області.

Найменування закладу: «Олександрівський опорний заклад загальної  середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов'янського районну Донецької області.

Місцезнаходження закладу: вул.Шкільна, 12, с. Олександрівка, Слов'янський район, Донецька область.

Найменування посади та умови оплати праці: посада - директор, оплата праці здійснюється у відповідності до посадового окладу, встановленого відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів, доплат за кваліфікаційну категорію, надбавок за вислугу років, почесне звання, престижність педагогічної праці та інших у відповідності до діючого законодавства.

• громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра;
  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох  років;
  • організаторські здібності;
  • високі моральні якості;
  • стан фізичного і психічного здоров´я, що не перешкоджає виконанню професійних обов´язків.

Для участі у конкурсі претенденти (особисто або  уповноважена згідно з довіреністю особа) повинні надати наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.Кінцевий строк – 04 червня 2021 року.

Документи приймаються за адресою: смт.Черкаське, вул.Дружби, 1, 1 поверх з 8-ї до 17-ї години.

Конкурс складається з наступних етапів:

• подання претендентом документів;
  • перевірки поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
  • допущення та/або недопущення кандидатів до участі у конкурсі;
  • оприлюднення на офіційному вебсайті Черкаської селищної ради, комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної  середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов'янського району Донецької області перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі.
  • ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
  • проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір полягає у:

• перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (відбувається шляхом тестування);
  • перевірки професійних компетентностей (відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання);

З умови успішного проходження перевірки знань законодавства України і професійних компетентностей кандидат допускається до:

• публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Про дату, час проведення тестування та вирішення ситуаційного завдання кандидатам буде повідомлено особисто.

За додатковою інформацією звертатися до відділу освіти Черкаської селищної ради за адресою: смт.Черкаське, вул.Дружби, 1 або за телефоном 0955218701 Антипенко Наталія Вікторівна. Електронна адреса відділу освіти – sector.osv@ukr.net