Шановні ветерани, учасники війни, жителі та гості громади!

Дата: 08.05.2021 15:49

Прийміть найщиріші вітання з  нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День Перемоги - світле і водночас скорботне свято - свято людей сильних духом, мужніх та самовідданих,  які, не шкодуючи життя, пройшли вогняними шляхами нещадної і жорстокої війни до перемоги.

Йому передує День пам'яті та примирення. Ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість, і вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

Цей день завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

Обидва славетні свята пов’язують покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.

Дорогі ветерани!

Для мене велика честь засвідчити вам свою повагу і любов та висловити глибоку вдячність.

Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!

З  повагою,  Андрій ГОЛОВАШ,

голова Черкаської селищної ради