ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 8-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 13.05.2021 09:48

Черкаська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

19.05.2021 року о 13:00 год. в смт Черкаське в  приміщенні  Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру  за адресою смт Черкаське, вул.Шевченка, буд. 19 відбудеться засідання чергової  8 сесії Черкаської селищної ради 8-го скликання.

Порядок денний:

1. Про внесення доповнень до рішення селищної ради № 8/3-58 від 23.12.2020 року до Програми фінансової підтримки комунального підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Слов’янської районної ради Донецької області на 2021 рік

2.  Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради № 8/3-73 від 23.12.2020 року «Про бюджет Черкаської селищної територіальної громади на 2021 рік».

3. Про підсумки виконання бюджету селищної ради за І квартал 2021 року.

4. Про виконання Програми «Ветеран» Черкаської селищної ради на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 14.12.2018 року № 7/34-954.

5. Про внесення змін до місцевої Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним та залізничним транспортом у Черкаській селищній раді Слов’янського району Донецької області на 2021-2023 роки.

6.  Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів селищної ради на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 10.07.2019 року № 7/40-1200, за 2020 рік.

7. Про внесення доповнень  до Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії № 8/3-70 від 23.12.2020 року.

8. Про надання згоди на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єктам комунальної власності Черкаської селищної ради.

9. Про затвердження розпоряджень голови  селищної ради , виданих в міжсесійний період.

Земельні питання.

10. Про надання  дозволу  на  виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  громадянці Аліфіренко Наталії Вікторівні.

11. Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у  власність  для  ведення особистого селянського господарства громадянину Ковальову Сергію Сергійовичу.

12. Про  надання  дозволу    на  виготовлення    проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки   у  власність  для   ведення  особистого   селянського  господарства   громадянці  Сакма Наталії Вікторівні.

13. Про  надання  дозволу    на  виготовлення    проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки  в оренду для сінокосіння та випасання худоби  громадянину Пітецькому Сергію Олексадровичу.