Дата: 13.05.2021 10:34

З 10 по 20 травня команда Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов'янського району Донецької області "ДЖЕДАЇ" проходить ІІ етап Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон  #SafetyChallenge - ОСВІТНІЙ МАРАФОН.

В рамках марафону команда проходить навчання за рекомендованим посиланням на відео від Safety Park і Traffik Challenge за темою: "Що таке світловідбивачі і як вони можуть врятувати життя".

"ДЖЕДАЇ" ставлять перед собою мету - поширення та популяризація правил ДПР серед учнів, вчителів, батьків та інших мешканців Черкаської громади.

Запрошуємо жителів нашої громади переглянути відео та отримати корисні знання за посиланням  https://youtu.be/T5TneJwKLU8