ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ В С. МАЯЧКА

Дата: 13.05.2021 10:40

13 травня 2021 року відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям 95-ї Житомирської десантно-штурмової  бригади, які героїчно загинули в ході ведення бойових дій під час АТО в с. Маячка. У пам’ятному заході взяли участь голова Черкаської селищної ради Андрій Головаш, секретар селищної ради Костянтин Даниленко, представники Донецької облдержадмністрації, на чолі з начальником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяною Тюріною, начальник відділу культури та туризму Ярослав Батан, мешканці с. Маячка. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців, які віддали власне життя у боротьбі за українську державу, увійшовши в безсмертя.

13 травня 2014 року  близько 12:30 на околиці села Маячка під час руху колона десантників, була обстріляна терористами зі заздалегідь підготовлених позицій з підствольних гранатометів та щільним прицільним вогнем зі стрілецької зброї. Внаслідок обстрілу загинули:

• Майор Заброцький Вадим Йосипович;
  • Капітан Дульчик Віталій Георгійович;
  • Сержант Рудий Віталій Валентинович;
  • Сержант Славіцький Олег Вікторович;
  • Молодший сержант Хрущ Сергій Юрійович;
  • Старший солдат Якимов Олександр Валерійович.

Указом Президента України "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", вони всі нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради