В селі Прелесне відбулось загальногромадське свято української пісні та фольклору "НАМИСТО FEST"

Дата: 26.04.2021 11:26

25 квітня 2021 року в музеї народної архітектури, побуту та дитячої творчості в селі Прелесне відбулось загальногромадське свято української пісні та фольклору "НАМИСТО FEST", яке об’єднало шанувальників обрядів та звичаїв і неповторної української пісні.

В цьому році захід зібрав майже 150 учасників художньої самодіяльності закладів культури Черкаської громади, м. Барвінкове та м. Краматорська. Дарували свій талант та чудові пісні гості свята народний фольклорний гурт «Курінець», палацу культури «Будівельник»,  вокальний ансамбль «Рідна пісня», тріо «Міражі» Новоселівського клубу «Надія»,  вокальний ансамбль «Душа співає» центру дозвілля і відпочинку пенсіонерів та молоді ГО «Пенсіонери та ветерани Краматорська», Олександр Каменєв, соліст Барвінківського районного будинку культури.

Також, в рамках заходу підведено підсумки щорічного конкурсу «Великоднє диво-2021». Учасникам було запропоновано виготовити незвичайні писанки - писанки з фетру. Кожен заклад культури надіслав на конкурс дуже яскраві, колоритні та майстерно виконані роботи. Протягом тижня в соціальній мережі Фейсбук проводилось голосування, згідно якого визначилась трійка переможців:

І місце – Ушаков Василь (с. Новомиколаївка)

ІІ місце – Приходько Каміла (с. Новомиколаївка)

ІІІ місце – Соломаха Софія (с. Олександрівка).

Всі учасники свята були відзначені дипломами, нагороджені кубками і сувенірами від Черкаської селищної ради.

Незважаючи на карантинні вимоги та мінливу погоду свято вдалося провести на належному рівні. Щиро дякуємо всім артистам за чудові виступи, бажаємо творчого натхнення та ентузіазму. Чекаємо всіх наступного року вже на 5-му, ювілейному фестивалі!

Запрошуємо до перегляду відеоверсії загальногромадського свята української пісні та фольклору "НАМИСТО FEST":