Субсидія по-новому

Дата: 21.05.2021 10:59

З травня 2021року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій.

Всі житлові субсидії з травня 2021 року будуть виплачуватись виключно у готівковій формі.

Громадяни, які користувались безготівковою субсидією в минулому опалювальному періоді, до грудня поточного року зможуть отримати відповідні кошти. Тим громадянам, які мають відкриті рахунки в банківських установах, вже у червні буде проведено перерахування цих коштів. Ті, хто не має відкритих рахунків в банках, повинні відкрити рахунок, після чого зможуть отримати зекономлені розміри субсидій протягом минулого опалювального періоду для використання на власний розсуд.

Урядом внесено зміни до нових правил отримання субсидій. Ці  зміни дозволяють пере призначати субсидії без подачі відповідної заяви (автоматично), при цьому верифікація субсидій продовжується. Але є виключення для тих громадян, які мають у власності декілька житлових приміщень, два та більше транспортних засоби тощо.

З метою уникнення черг, прийом громадян  здійснюється за попереднім записом за телефонами:

(066) 628-50-44 – для мешканців смт Черкаське;

(095) 033-30-26 – для мешканців с. Привілля;

(095) 682-71-10 – для мешканців сіл Новомиколаївка, Іванівка, Шнурки;

(099) 721-88-68 – для мешканців сіл Олександрівка, Новоселівка, Троїцьке, Маячка;

(066) 240-42-62 – для мешканців сіл Прелесне, Майдан

Відділ соціального захисту населення