День захисту дітей!

  • 520

 

C:UsersРобикDesktop1 червня.jpg

    Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

    Працівники Комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Черкаської селищної ради, разом з поліцейським громади  здійснили візити до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей які функціонують в громаді, та подарували солодкі подарунки, побажали всім дітям удачі та успіхів у всіх починаннях, веселих канікул, нових друзів, щастя, радості і здоров’я! Нехай вас завжди оточують увага і турбота, любов і душевне тепло дорослих.

 

Директор ЦНСП                                                                                                                                          Ірина ЗАЙЦЕВА