Відбулося  чергове засідання  виконавчого  комітету селищної ради

Дата: 10.06.2021 16:12

9 червня о 13.00 годині  на базі Черкаського базового історико-культурного центру відбулось  чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. На розгляд було винесено 22 питання. Про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та охорони громадського порядку на території селищної ради доповів поліцейський офіцер громади Владислав Багацький. Про стан роботи щодо захисту особистих, житлових та майнових прав дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням доповіла начальник служби у справах дітей  Тетяна Фоменко. Також було затверджено план заходів щодо організації роботи по складанню прогнозу бюджету Черкаської селищної ради на 2022-2024 роки. Секретар виконкому своєю доповіддю підсумувала роботу виконавчого комітету в І півріччі поточного року та запропонувала  затвердити план роботи виконкому на ІІ півряччя 2021 року.

У засіданні взяли участь 14 членів виконкому.

Ознайомитись з прийнятими рішеннями можна у розділі «Архів документів»  на офіційному веб-сайті селищної ради.