Привітання голови з Днем Конституції України

  • 995

Шановні мешканці Черкаської громади!

28 червня виповнюється двадцять п’ять років відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію.

За історичними мірками наш Основний Закон – зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені українського народу. І ця глибина — у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Вже чверть століття вона гарантує українцям дотримання найголовніших прав людини – права на життя, свободу, особисту недоторканість, повагу до гідності та вільний розвиток. Для України ж Конституція – це її особистий «паспорт», який декларує цілісність, суверенітет та незалежність серед інших країн світу. Тому ми маємо поважати і берегти Основний закон держави, який є спільною цінністю і надбанням українського народу.

У цей урочистий день я бажаю кожному жителю Черкаської  селищної громади, щоб  повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну,  щоб  Основний закон держави завжди вірно захищав ваші права і був запорукою стабільного і гідного життя у рідній країні.

      Добробуту нам усім, миру, добра і процвітання.

      З Днем Конституції,  громадо!

З повагою,

Андрій  Головаш,

голова Черкаської селищної ради

 

 

Інші новини

Всі новини