УВАГА! КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 24.06.2021 14:15

Черкаська селищна рада  оголошує з 24.06.2021 року конкурс на заміщення вакантної  посади

• начальника відділу соціального захисту населення Черкаської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 2 років.

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається за адресою:

• 84162, Донецька область Слов’янський район смт. Черкаське  вулиця  Миру, 4 - загальний відділ.

Документи що подаються кандидатами:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті;
  • копія довідки про доступ до державної таємниці – за наявності;
  • сертифікат зі знання української мови;
  • подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою:

84162, Донецька область Слов’янський район смт. Черкаське  вулиця  Миру, 4,

тел. 0666887768