Свято Купала у Черкаській ТГ

Дата: 06.07.2021 15:14

3 липня на березі річки Сухий Торець у селищі Черкаське відбулось загальногромадське свято "КУПАЛЬСЬКІ ГУЛЯННЯ". Яскраву концертну програму присутнім подарували творчі колективи закладів культури громади та гості з міста Краматорськ та міста Слов'янськ. Не зважаючи на мінливу погоду, на пляжі зібралась чимала кількість глядачів. Кожен мав змогу відпочити на розважальних локаціях, поласувати смаколиками та придбати сувеніри на згадку про свято. По завершенню концертної програми запалало традиційне купальське вогнище та феєричне фаєр-шоу. Продовжила святковий вечір весела пляжна дискотека.

Відділ культури та туризму  щиро вдячний за допомогу в організації свята всім структурним підрозділам Черкаської селищної ради, Центру безпеки громадян, КП "Громада", приватним підприємцям та особисто старості Прелесненського старостинського округу - Олегу Тютюннику.