Дата: 09.07.2021 11:08

Шановні мешканці Черкаської селищної ради!

Повідомляємо, що 20 липня 2021 року будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів смт Черкаське, с. Іванівка, с. Шнурки, с. Новомиколаївка на підставі рішення Черкаської селищної ради.

Генеральні плани смт Черкаське, с. Іванівка, с. Шнурки, с. Новомиколаївка розроблені з метою:

• Обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови смт Черкаське, с. Іванівка, с. Шнурки, с. Новомиколаївка;
  • Визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • Підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генеральних планів – Черкаська селищна рада, виконавець – Консорціум «Архізем Україна».

Час та місце проведення громадських слухань:

1. смт Черкаське – адреса: Донецька обл., Слов'янський р-н, смт Черкаське, вул. Ясна, буд. 3 о 11:00,

2. с. Новомиколаївка, с. Іванівка,.с.Шнурки  – адреса: Донецька обл., Слов'янський р-н, с.Новомиколаївка  вул.Центральна, буд.17   о 13:00.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постановки КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Черкаської селищної ради, громадське обговорення триватиме 30 днів, а саме з «14» червня по «14» липня 2021 року.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-грошових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти безпосередньо участь у розгляді генеральних планів смт Черкаське, с. Іванівка, с. Шнурки, с. Новомиколаївка.

Генеральні плани с.Шнурки

Генеральні плани с.Іванівка