Надходження від туристів Донеччини склали більше мільйону гривень

Дата: 04.08.2021 16:25

Платники податків Донеччини, які здійснюють діяльність у туристичній сфері, впродовж першого півріччя 2021 року сплатили до місцевих бюджетів Донецького регіону 1,2 млн грн туристичного збору, що на 313,9 тис. грн більше за торішні показники.

Зокрема, фізичні особи-підприємці поповнили місцеві бюджети на 847,9 тис. грн, а юридичні особи - на 309,2 тис. гривень.

Найбільші суми туристичного збору надійшли від гостей, яким вподобали чарівні краєвиди околиць м. Краматорськ – 617,5 тис. грн та чисте повітря лісів Святогір’я – 322,9 тис. гривень.

Нагадаємо – ставка туристичного збору встановлюється рішенням органу місцевого самоврядування за кожну добу тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) у розмірі до 0,5 відсотка мінімальної заробітної плати – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків мінімальної заробітної плати – для в'їзного.

Платники туристичного збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням відповідної ради.

Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально згідно наданої податкової декларації, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал