Черкаська селищна рада звертається до всіх мешканців, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців населених пунктів нашої громади!

Дата: 12.08.2021 10:33

Наполегливо просимо вас провести прибирання навколо своїх прибудинкових та прилеглих територій, місцях загального використання.

Зокрема:

• утримувати прилеглі території у належному санітарному стані  та вжити заходи щодо боротьби з карантинними рослинами!
  •  прибрати будівельні та інші матеріали;
  •  звільнити й зачистити власні заїзди/виїзди до будівель, споруд та об’єктів для службової техніки (пожежний автомобіль, швидка допомога, авто газової служби, обслуговуюча техніка та інші);

ОСОБЛИВУ УВАГУ ЗВЕРНУТИ НА СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА

безпосередньо поблизу вашого домогосподарства.

За порушення правил благоустрою передбачені штрафи!

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність,  яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб та підприємців - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Чистота та порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас, зробимо нашу громаду чистою та привабливою!