Новий шкільний автобус отримав комунальний заклад «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»

Дата: 19.08.2021 10:04

17 серпня 2021 року напередодні нового навчального року ключі від нового шкільного автобуса отримав комунальний заклад «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області.

Придбання автобуса відбулося на засадах співфінансування за рахунок коштів державного бюджету та Черкаської територіальної громади.

Учні від щирого серця дякують державі та керівництву Донецької області, Черкаської селищної громади за турботу. Обіцяють старанно навчатись та примножувати здобутки попередніх поколінь.