З 30-ю річницею  Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Дата: 20.08.2021 08:29

Шановні жителі Черкаської селищної громади!

Від щирого серця вітаю вас з 30-ю річницею  Незалежності України та Днем Державного Прапора!

В історії будь-якої нації існують віхи, що визначають її долю, її майбутнє. 24 серпня – це день нашої слави і честі, пам’яті про минуле і гордості за сьогодення.

Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення незалежної, могутньої та процвітаючої держави. Ми є свідками подій, які мають великий вплив на майбутнє нашої держави. Вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора і незалежності.

Головний скарб нашої громади – це Ви, його жителі. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Вірю, що наша спільна праця на благо громади завжди буде плідною та натхненною, а здобутки – вагомими й переконливими. Тож будьмо згуртованими у благородному прагненні побудови нового життя!

Бажаю кожному із вас  міцного здоров’я, родинного щастя, добра, віри,  злагоди,  благополуччя і сімейного затишку та миру в нашій рідній Україні.  Нехай завжди буде мирним небо над нашою Україною!

З  повагою,  Андрій  ГОЛОВАШ,

голова Черкаської селищної ради