V серпнева конференція педагогічних працівників «Якісна освіта в умовах викликів сьогодення».

Дата: 31.08.2021 14:26

30 серпня 2021 року на базі комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області відбулась V серпнева конференція педагогічних працівників Черкаської територіальної громади «Якісна освіта в умовах викликів сьогодення».

Конференція була проведена в два етапи. Перший етап – засідання циклових предметних комісій, на яких вчителі проаналізували свою роботу протягом минулого року і затвердили плани робіт на 2021-2022 навчальний рік. Другий етап – засідання керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

В засідання взяли участь Черкаський селищний голова Андрій Головаш, секретар Черкаської селищної ради Костянтин Даниленко, в.о. заступника начальника відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Донецькій області Інна Бадражан, голова Слов'янської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Галина Терещенко.

Черкаський селищний голова Андрій Головаш привітав освітян з новим 2021-2022 навчальним років, побажав міцного здоров’я, творчого успіху, натхнення, порозуміння з батьками і дітьми.

Начальник відділу освіти Наталія Антипенко підвела підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти Черкаської територіальної громади у 2020/2021 навчальному році та окреслила пріоритетні напрямки і завдання на 2021/2022 навчальний рік.

Виконуюча обов’язки заступника начальника відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Донецькій області Інна Бадражан надала поради освітянам щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та презентувала друге видання «Абетки для директора».