Про перереєстрацію осіб, які перебувають на квартирному обліку по Черкаській селищній раді

Дата: 01.09.2021 10:07

Про перереєстрацію осіб,

які перебувають на квартирному обліку

по Черкаській селищній раді

З метою упорядкування квартирної черги по Черкаській селищній раді та перевірки їх облікових даних, необхідно надати в термін до 01.10.2021 року до житлової комісії при виконавчому комітеті Черкаської селищної ради за адресою:  вул. Ясна, 3, смт Черкаське, Слов’янський район, Донецька область.   наступні документи, що підтверджують наявність підстав для подальшого перебування на квартирному обліку:

1.         Копії та оригінали паспортів (ID-карток та витяг щодо реєстрації місця проживання)   всіх повнолітніх членів сім’ї.

2.         Копії довідок про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника та членів його сім’ї.

3.         Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, за необхідності (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, тощо).

4.         Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта.

5.         Довідки з місця роботи/навчання заявника та членів його сім’ї. Обов’язково в довідці повинно бути зазначено, чи особа перебуває/не перебуває на квартирному обліку за місцем роботи.

6.         Копії документів, які підтверджують право на пільги, якщо особа, яка стає на квартирний облік, має право на пільги.

7.         Заяву про здійснення / не здійснення правочинів щодо відчуження на праві приватної власності житлового будинку / квартири / кімнати у гуртожитку (або їх частини) протягом останніх 5 років.

8.         Заяву про наявність / відсутність житлового будинку / квартири / кімнати у гуртожитку (або їх частини) на праві приватної власності у заявника та членів його сім’ї.

9.         Акт обстеження житлово-побутових умов, складений депутатом селищної ради.

10.       Довідки про реєстрацію місця проживання громадянина, який подає заяву  та членів його сім’ї, за встановленою формою.

11.       Копії документів, що дають право представляти інтереси обмежено

дієздатних або недієздатних громадян;

12.       Нотаріально посвідчена довіреність, яка дає право представляти інтереси заявника та членів його сім’ї.

У разі не надання вищезазначених документів для оновлення облікових даних квартирного обліку на розгляд  виконавчого комітету  Черкаської селищної ради, буде винесено питання про зняття з квартирного обліку як таких, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Комісія  з  житлових  питань

при виконкомі селищної ради