Переможці Бюджету участі Черкаської селищної ради 2021 року

Дата: 03.09.2021 15:22

Переможці Бюджету участі Черкаської селищної ради 2021 року

Завершилось голосування за Бюджет участі https://bydjet.cr.bissoft.org/uk

Всього отримано 1305 голосів. Переможцями стали 10 проєктів з 27-ми.

Вітаємо переможців!

•  Мельниченко Тетяну Іванівну, проєкт № 5 Дитячий майданчик «Щаслива малеча» (смт Черкаське)
  •  Тютюнник Карину Олександрівну, проєкт № 7 «Зона відпочинку для школярів у Прелесненській ЗЗСО І-ІІ ст.» (с. Прелесне)
  •  Курп'якову Світлану Олегівну, проєкт № 8 «Майстерня творчості й талантів» (с. Прелесне)
  •  Стребіж Наталію Юріївну, проєкт № 14 «Шкільне подвір'я ХХІ століття» (смт Черкаське)
  •  Ільницького Данила Миколайовича, проєкт № 15 Простір для творчої діяльності та неформальної освіти «FIESTA» (с. Новомиколаївка)
  • Рязанцеву Оксану Миколаївну, проєкт № 16 «Відкритий клас» (с. Прелесне)
  • Соколову Світлану Юріївну, проєкт № 19 Облаштування ігрового майданчику ДНЗ «Калинка» Красноармійського НВК «Щасливе дитинство» (с. Новоселівка)
  • Шнурко Лідію Григорівну, проєкт № 25 «Заміна вхідних дерев’яних вікон і дверей у Привільській школі – перший крок до тепломодернізації» (с. Привілля)
  • Конобрицького Дмитра Олександровича, проєкт № 28 «Play-зона – міні спортивний майданчик» (с. Привілля)
  • Шевчука Олександра Валерійовича, проєкт № 32 «Альтанка згуртованості поколінь» (смт Черкаське)

Дякуємо кожному, за небайдужість та участь у Програмі «Громадський бюджет участі Черкаської селищної ради»!