в лісовому масиві біля села Олександрівки знайшли вибухонебезпечний предмет.

Дата: 23.09.2021 13:37

Громадянин під час прогулянки в лісовому масиві біля села Олександрівки натрапив на вибухонебезпечний предмет.

Про те, що громадянин знайшов вибухонебезпечний предмет, 22 вересня надійшло повідомлення до Служби порятунку. Після обстеження небезпечної ділянки піротехніки виявили та вилучили  дві ручні гранати (РГД -33) часів Другої Світової війни.

Шановні громадяни, у разі  виявлення підозрілих предметів категорично забороняється:

•  брати невідомі предмети до рук, переносити або перекочувати з місця на місце;
  •  робити спроби розібрати або розпиляти їх;
  •  закопувати в землю, кидати в багаття чи розводити вогонь поблизу боєприпасу;
  •  обривати або тягнути дроти, які відходять від предметів, робити спроби їх знешкодити.

Пам’ятайте! Знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці. Якщо ви виявили підозрілий предмет в жодному разі не торкайтеся його. Негайно відійдіть на безпечну відстань, шляхом яким ви йшли, попередьте про небезпеку оточуючих  та повідомте Службу порятунку за номером «101» або Національну поліцію за номером «102».