Многії літа!

Дата: 28.09.2021 13:40

Перший місяць осені в Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» видався на ювілейні дні народження  підопічних які знаходяться на обслуговуванні в установі. Свій  85-ти річний ювілей відсвяткувала Заводська Клавдія Іванівна, Кандиба Марія Володимирівна, Шевченко Катерина Наумівна, та 80-ти річний ювілей Кальник Антоніна Петрівна.  Колектив Центру надання соціальних послуг щиро вітає ювілярів ба­жає їм міц­но­го здо­ров’я, бадьорос­ті, дов­гих ро­ків жит­тя, доб­ро­бу­ту нехай  кожен  день  дарує   радість  і позитивні  емоції,  адже це і є запорука довголіття.

Директор ЦНСП                                                                                                                                                         Ірина ЗАЙЦЕВА