Зі святом освітяни!

Дата: 01.10.2021 14:13

Традиційно  щороку  восени  відзначається  свято День працівника освіти.  В Черкаській  об’єднаній  територіальній  громаді  це свято  відбулося  30 вересня 2021 року    під  гаслом  «Зі святом, освітяни !».

Привітати  працівників закладів освіти  долучилися  Черкаський селищний голова Андрій  Головаш, голова Краматорської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Галина Терещенко, начальник відділу освіти Наталія Антипенко.

За плідну і кропітку роботу наших вихователів та вчителів було відзначено відомчими нагородами, а саме:

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації нагороджено Кисельову Ольгу Михайлівну, директора Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;

Грамотою Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації нагороджено Стребіж Наталію Юріївну, вчителя зарубіжної літератури Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;

Грамотою Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти нагороджено Татаренко Галину Василівну, директора Інклюзивно-ресурсного центру Черкаської селищної ради;

Почесною  грамотою Черкаської селищної ради нагороджено Мельниченко  Тетяну  Іванівну, директора Черкаського ЗДО «Дюймовочка»;

Грамотою Черкаської селищної ради нагороджено Соколову  Ганну  Іванівну, вчителя суспільних дисциплін Черкаської ЗОШ І-ІІ ст., Білориху  Ольгу  Миколаївну, заступник директора з навчально-виховної роботи Черкаської ЗОШ І-ІІ ст.

Грамотою відділу освіти  нагороджено наступних педагогічних  працівників  закладів освіти:

- Ковальова Наталія  Миколаївна (Черкаська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 );

- Громова  Світлана  Володимирівна  (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);

- Хорошева  Олена  Вікторівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);

- Дашивець  Оксана  Володимирівна (філія  Красноармійський  НВК КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів»);

- Курп'якова  Світлана  Олегівна (Прелесненський  ЗЗСО  І-ІІ ступенів);

- Терещенко  Валентина  Анатоліївна (Прелесненський  ЗЗСО  І-ІІ ступенів);

- Прокопчук  Вячеслав  Васильович  (КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів»);

- Стребіж  Іван  Васильович  (КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів»);

- Шнурко  Юлія  Олександрівна  (Привільський   ЗЗСО І-ІІ  ступенів);

- Шнурко  Андрій  Володимирович (Привільський   ЗЗСО І-ІІ  ступенів);

- Курська  Вікторія  Вікторівна  (Черкаський ЗДО «Дюймовочка»).

Подяку  відділу  освіти оголошено наступним педагогічним працівникам  закладів  освіти:

- Абрамова Тетяна Анатоліївна  (Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів);

- Іваніна Олена  Вікторівна  (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);

- Коротенко Вікторія  Вікторівна  (філія  Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів»);

- Піскунова  Олена  Віталіївна  (філія  Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів»);

- Кочура Тетяна Олександрівна (філія Красноармійський  НВК КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів»).

До привітання працівників освіти долучилися аматорські колективи Черкаського БІКІЦ.

В святковий день ми  висловлюємо  Вам безмежну подяку за мудрість та знання, тепло та любов вашого серця, яке даруєте дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного. Низький уклін Вам, дорогі вчителі, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи, за самовідданість і багатство душі. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує  міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті, щоб усі Ваші починання супроводжувалися успіхом та вдячністю, а у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.