«ДЕНЬ ДОБРА І ПОВАГИ у Черкаській ТГ»

• 777

Є в жовтні одне чудове свято мудрості і добра  - День ветерана та День людей похилого віку! Сьогодні всі вітають своїх рідних і дорогих серцю людей - старше, мудре покоління і оточують їх особливою турботою.

Не секрет, що найкращий подарунок для кожної людини - це увага і опіка оточуючих. Тож, в цей день заклади культури Черкаської ТГ вже традиційно проводять загальногромадську акцію «День добра і поваги» та разом із вихованцями гуртків декоративно-ужиткового мистецтва дарують частинку власної душі і творчості односельцям.

Маленький знак уваги, у вигляді листівки та смаколика, здатний внести в  цей день особливу щирість і теплоту. А передати особисті почуття допомагають теплі слова, що йдуть від душі, гарно оформлені з допомогою листівки.

Щиро бажаємо всім представникам «золотого віку» міцного здоров'я, добрих і довгих років щасливого життя, поваги і бадьорості духу!

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради