1 жовтня – міжнародний день людей похилого віку!

Дата: 01.10.2021 14:33

Другий місяць осені починається з особливої дати - 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Цей день - можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Тож з нагоди цього поважного дня КУ «Центр надання соціальних послуг» Черкаської селищної ради  для   підопічних  відділення соціальної допомоги вдома були придбані солодкі подарункові набори. Найбільше  багацтво літніх людей - це їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, за безцінні знання  та слушні поради  та гідний приклад для наслідування. Бажаємо міцного здоров’я, тепла та довголіття.

Директор ЦНСП                                                                                                 Ірина ЗАЙЦЕВА