«Rescue Days Ukraine 2021»

  • 910

30 вересня в рамках реалізації проєкту “Підтримка державного та муніципального управління надзвичайними ситуаціями на Сході Україні” Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) рятувальникам Центру безпеки громадян вдалось залучитись до дводенного навчання «Rescue Days Ukraine 2021» в місті Рівне до виконання завдань за призначенням під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

На заході були присутні перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, голова ДСНС України Микола Чечоткін та близько 300 рятувальників ДСНС.

Навчання проходились з метою удосконалення навичок рятувальників до дій під час ліквідації наслідків ДТП різного характеру. Тренування проходили за участі міжнародних експертів. 

Загалом, за допомогою спеціального аварійно-рятувального обладнання фірми-виробника Weber-Hydraulik GmbH учасниками заходу було розібрано, розрізано та спалено 108 легкових автомобілів одразу на декількох навчальних місцях.

Також в рамках реалізації проєкту фахівцям Центру безпеки громадян було передано форму для ліквідації наслідків ДТП на загальну вартість більше 160,0 тис. грн.