Засідання «Постійно діючої комісії з питань погашення податкової заборгованості»

Дата: 08.10.2021 08:53

06 жовтня 2021 року в приміщенні Черкаської селищної ради відбулося чергове засідання «Постійно діючої комісії з питань погашення податкової заборгованості»,  на яке були запрошені 11 боржників, які мають заборгованість перед місцевим бюджетом та Пенсійним фондом України в сумі – 76 788,64 грн.  На засіданні також було розглянуте питання по легалізації трудових відносин. На засідання були запрошені 8 підприємців. Особи - підприємці, які були присутні на засіданні надали роз’яснення стосовного даного питання, деякі підприємці надали роз’яснення в телефонному режимі. Стосовно тих осіб-підприємців, які не з’явилися на засідання, буде вирішене питання щодо направлення матеріалів до «Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці у Донецькій області» для прийняття відповідних заходів.