Шановні жителі Черкаської громади, відважні сини та доньки українського народу !

Дата: 14.10.2021 16:00

Шановні жителі Черкаської громади,

відважні сини та доньки українського народу!

Приміть щирі вітання з Днем  захисників і захисниць України.

У цей святковий день висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу у лавах  Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Особливі слова подяки адресую учасникам операції об’єднаних сил на Сході  України.  Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем любові до рідного краю, сміливості й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання  козацького  здоров’я,  незламної волі, родинного щастя, невичерпної енергії, довголіття, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні.

Впевнений, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

В той же час схиляємо голови у жалобі за визволителів рідної землі, захисників незалежності і територіальної цілісності України, хто віддав життя за рідну країну.

В цей осінній святковий день ми відзначаємо День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Тож нехай єднає нас світло віри і допомагає у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє високе покровительство Пресвятої Богородиці, а овіяне славою свято українських козаків додасть вам мужності, енергії та героїзму.

З повагою

Голова  селищної ради                                                                                                  Андрій ГОЛОВАШ