Триває робота в межах реалізації проєкту «Створення центру сталого розвитку громад Донецької області»

  • 851

26 жовтня на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в режимі онлайн для керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників і керівників закладів освіти проведено тренінг на тему «Система та механізми забезпечення академічної доброчесності». До роботи долучилося 66 учасників із 19 територіальних громад Донецької області. Серед них – Черкаська територіальна громада.

Під час тренінгу увагу зосереджено на змісті академічної доброчесності, умовах її дотримання всіма учасниками освітнього процесу, основних її порушеннях та відповідальності. Освітяни пройшли самоперевірку у формі тестування щодо використання плагіату у своїй професійній діяльності, виконали вправу на визначення причин академічної недоброчесності з використанням методу «Фішбон», побудували систему академічної доброчесності за технологією ментальних карт. Використовуючи інструменти брейнрайтингу, учасники пропонували ідеї щодо вдосконалення механізмів забезпечення академічної доброчесності.

Тренінг проходив у межах реалізації проєкту «Створення центру сталого розвитку громад Донецької області» з метою залучення територіальних громад до процесу формування принципів збалансованого розвитку в умовах децентралізації.

Проєкт реалізується ГО «Збалансований розвиток – Схід» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.