В Черкаській громаді привітали працівників сільського господарства з професійним святом!

Дата: 22.11.2021 08:07

19 листопада, на передодні Дня працівників сільського господарства України, секретар селищної ради Костянтин Даниленко привітав керівників фермерських господарств Черкаської громади з професійним святом, висловив вдячність аграріям за високі врожаї, за їх нелегку повсякденну працю, побажав міцного здоров’я, щастя, успіхів,  рясних сходів та щедрих ужинків.

Також, керівництво громади не оминуло увагою і ветеранів праці, колишніх працівників сільського господарства. За багаторічну самовіддану працю, вагомі трудові досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції ветеранам вручили подяки та квіти.

Щиро вітаємо з прийдешнім святом всіх, хто своєю невтомною працею забезпечує розвиток сільського господарства нашої громади! Бажаємо міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Нехай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради