Черкаська селищна рада для Центру безпеки громадян отримала новий спеціалізований пожежний автомобіль

  • 919

В рамках реалізації проєкту “Підтримка державного та муніципального управління надзвичайними ситуаціями на Сході Україні” Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Черкаська селищна рада для Центру безпеки громадян отримала новий спеціалізований пожежний автомобіль Ford Ranger з повним пожежно-технічним оснащенням та аварійно-рятувальним обладнанням. 

Автомобіль оснащений стаціонарною та переносною радіостанцією. Встановлена професійна електрична  лебідка. На базі автомобіля знаходиться пожежна цистерна об’ємом 600 літрів для гасіння пожеж на відкритій території, рукава високого тиску довжиною 80 метрів, переносна плавуча мотопомпа для забору воду, пожежні рукава та ранцеві вогнегасники. Також в автомобілі знаходяться бензопили, лопати, сокири, мотузки, ліхтарі, вогнегасники та різноманітні пневматичні та акумуляторні інструменти для роботи при ДТП різного характеру. Вартість такого автомобіля становить 1,9 млн. грн.  Використовуючи цей автомобіль, в першу чергу зекономляться кошти місцевого бюджету витрачені на паливно-мастильних матеріалах.

Загалом для Центру безпеки громадян за кошти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) було придбано техніку, обладнання, одяг та інструменті на суму понад 2 млн. грн.