Регіональне відділення Фонду державного майна України здійснює продаж об'єкта малої приватизації

Дата: 24.11.2021 09:45

Регіональне відділення Фонду державного майна України в Донецькій області  здійснює продаж на електроному аукціоні об'єкта малої приватизації - окреме майно - будівля пошти інв №36 загальною площею 65,1 кв.м, за адресою: Донецька область, Слов'янський район, село Новомиколаївка, вул.Молодіжна, 23а

Аукціон в електронній торговій системі ProZorro.Продажі відбудуться 17.12.2021.

Інформація щодо об'єкта малої приватизації

Найменування об’єкта приватизації: будівля пошти інв. №36 загальною площею 65,1 кв. м.

Вид майна: окреме майно.

Місцезнаходження: Донецька область, Слов’янський район, село Новомиколаївка, вул. Молодіжна, 23а.

Балансоутримувач: відсутній.

Опис об’єкта: до складу об’єкта приватизації входять: одноповерхова окремо розташована будівля пошти літ. А1 та тамбур літ. а 2, загальною площею 65,1 кв. м (площею забудови 85,4 кв. м). Висота приміщень будівлі пошти – 3,00 м, висота тамбура – 2,80 м. Фундамент будівлі – бутобетон; стіни – цегла; покрівля – шиферна; перекриття – дерев’яні; внутрішнє оздоблення – штукатурка, фарбування; підлога – дерев’яна; комунікації відсутні. Будівля пошти не експлуатується, знаходиться в занедбаному стані, технічний стан незадовільний. Об’єкт приватизації розташований в серединній частині село Новомиколаївка по вул. Молодіжна, 23а. Об’єкти соціальної інфраструктури знаходяться у пішій доступності. Кількість мешканців село Новомиколаївка – близько 859 чол.

Відомості про будівлі: згідно з витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (індексний номер витягу: 222924061 від 07.09.2020). Об’єкт малої приватизації зареєстрований за Фондом державного майна України, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2161660214242, дата реєстрації: 26.08.2020.

Відомості про земельну ділянку: відсутні.

Умови продажу: покупець об’єкта приватизації відповідно до статті 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» протягом 30 календарних днів з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації зобов’язаний відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях послуги суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта малої приватизації, у розмірі 3990,00 грн. (три тисячі дев’ятсот дев’яносто гривень 00 копійок), без урахування ПДВ.

Відповідальна особа за забезпечення можливості огляду об’єкта: Гніденко В.О. тел. (057) 700 03 14, donetsk@spfu.gov.ua.

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 9-00 до 16-00 за місцезнаходженням об’єкта приватизації: Донецька область, Слов’янський район, село Новомиколаївка, вул. Молодіжна, 23а.

Орган приватизації та контактна особа, відповідальна за підготовку: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гніденко В.О., тел. (057) 700 03 14, donetsk@spfu.gov.ua.