Черкаська селищна військова адміністрація
Краматорського району Донецької області

Відбулася робоча зустріч голови селищної ради Андрія ГОЛОВАША з представниками Слов’янського міського центру зайнятості

Дата: 08.12.2021 11:15

В Черкаській селищній раді відбулася робоча зустріч голови селищної ради Андрія ГОЛОВАША з представниками Слов’янського міського центру зайнятості.

У ході зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці, перспектив розвитку громади, легалізації зайнятості, підтримки малого підприємництва в сільській місцевості, створення робочих місць та організації громадських робіт.

Завершився захід домовленістю про підписання Стратегії роботи Черкаської селищної територіальної громади та Слов’янського міського центру зайнятості щодо спільних дій у 2022 році, які сприятимуть економічному розвитку громади.