РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ЗДІЙСНЮЄ ПРОДАЖ ОБ'ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

Дата: 13.12.2021 08:51

Регіональне відділення Фонду державного майна України в Донецькій області  здійснює продаж на електроному аукціоні об'єкта малої приватизації.

Найменування об’єкта приватизації: лікувальний корпус профілакторію.

Місцезнаходження: Донецька обл., Мар’їнський р-н, с. Зоряне, вул. Промислова зона, 10г.

Найменування балансоутримувача: ДП «Селидіввугілля».

Рівень будівельної готовності – 56%.

Відомості про об’єкт (нерухоме майно):

Назва Адреса розташування Загальна площа забудови (кв.м) Реєстраційний номер Функціональне використання Підстава виникнення права власності Форма власності та власник
об’єкт незавершеного будівництва – лікувальний корпус профілакторію  Донецька обл., Мар’їнський р-н, с. Зоряне,

вул. Промислова зона, 10г

619,3 2313355814233

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 22.03.2021р., індексний номер витягу 249176258 Державна

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Опис об’єкта: роботи по будівництву лікувальний корпус профілакторію розпочаті у 1991 році, за відсутністю коштів припинені. Будівельна готовність лікувального корпусу профілакторію – 56%, прибудови до будівлі – 54 %.

Станом на теперішній час виконані наступні роботи:

• фундаменти із з/б блоків;
  • стіни цегляні;
  • перекриття зборні з/б плити;
  • покрівля шиферна;
  • штукатурка стін 90%;
  • бетонна підготовка підлоги.

Інформація про договори оренди, укладені щодо об’єкта або його частини: договори оренди відсутні.

Інформація про земельні ділянки: інформація відсутня.

Умови продажу: без  умов.

Час і місце проведення огляду об’єкта:  об’єкт у вільному доступі за адресою: Донецька обл., Мар’їнський р-н, с. Зоряне, вул. Промислова зона, 10г.

Контактна особа організатора аукціону, яка є відповідальною за забезпечення можливості огляду об’єкта: Ковальова Тетяна Сергіївна, тел. (057) 700-03-14, адреса електронної пошти: donetsk@spfu.gov.ua.

Організатор аукціону: Регіональне відділення Фонду державного майна України по  Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, адреса вебсайту: www.spfu.gov.ua, тел. (057) 700-03-14. Час роботи: з 8.00 до 17.00 (крім вихідних), у п’ятницю – з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45.