Черкаська селищна військова адміністрація
Краматорського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ПО СЛОВ'ЯНСЬКУ ТА СЛОВ'ЯНСЬКОМУ РЕГІОНУ

Дата: 20.12.2021 14:51
Кількість переглядів: 343

Фото без опису

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ПО СЛОВ'ЯНСЬКУ ТА СЛОВ'ЯНСЬКОМУ РЕГІОНУ станом на 21.02.2022

   
Посада (назва) Заробітна плата Завдання та обов'язки
Для службовців    
бухгалтер 7 500,00 Самостійно складає або приймає до обліку первинні документи, систематизує інформацію відображену в цих документах, готує проміжні розрахунки для обліку господарських операцій та подає їх до розгляду. Попередньо телефонувати.
бухгалтер 8 000,00 Ведення бухгалтерського обліку установи, робота з казначейством, знання програми М.е.doc, 1-С бухгалтерія, вміння працювати в Excel. Попередньо телефонувати.
вихователь 8 548,50 Планування, організація та проведення педагогічної роботи з дітьми, спрямованої на розвиток особистості дитини. Здійснення навчально-виховного, розвиваючого процесу, дотримання режиму дня. Організація спілкування, ігор, художньої творчості, педагогічних занять з дітьми. Обов'язково мати сертифікат від COVID-19.
головний бухгалтер 10 800,00 Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, досвід роботи в бюджетній сфері. Нарахування заробітної плати, знання тендерних закупівель, проведення інвентаризації, комунальні послуги. Обов'язковий сертифікат на COVID-19.
головний енергетик 21 600,00 Організовує технічно правильну експлуатацію і своєчасний ремонт енергетичного та природоохоронного устаткування і енергосистем, безперервне забезпечення виробництва електроенергією, парою, газом, водою та іншими видами енергії, контроль за раціональними витратами енергетичних ресурсів на підприємстві, послідовне додержання режиму енергозбереження та економії. Забезпечує ведення технічного паспорту енергетичного господарства підприємства.
електрик дільниці 7 000,00 Установка, заміна електро - фурнітури ( розетки, вимикачі). Діагностика і профілактика діючої електропроводки. Монтаж і обслуговування нової електропроводки, діагностика і профілактика електропроводки.
інженер з охорони праці 7 000,00 Бере участь у розробленні заходів щодо запобігання професійним захворюванням і нещасним випадкам на робочих місцях, поліпшення умов праці і доведення їх до вимог нормативних правових актів з охорони праці, а також надає організаційну допомогу з виконання розроблених заходів. Вміння користуватися Інтернет ресурсом.
інженер-енергетик 11 221,00 Забезпечення належної експлуатації та техніки безпеки пристроїв і електроустановок та пожежної безпеки, закріплених за ділянкою об'єктів: ліній електропередач і розподільних мереж, підстанцій, розподільчих пристроїв і комутаційних пунктів.
інженер-конструктор 10 000,00 Розробляє ескізні, технічні і робочі проекти особливо складних, складних і середньої складності виробів. Проводить патентні дослідження і визначає показники технічного рівня проектованих виробів.Бере участь у монтажі, налагодженні, іспитах і здачі в експлуатацію опитних зразків виробів, вузлів, систем і деталей нових і модернізованих конструкцій продукції. Знання програм Autocad, Solidworks.
керівник музичний 10 509,00 Організація музично-естетичного виховання дітей дошкільного віку. Володіння музичним інструментом
(фортепіано) Ведення робочої документації, складання планів,сценаріїв. Наявність сертифікату вакцінації від COVID-19. Працювати на 1,5 ставки.
Молодший науковий співробітник (математика) 9 491,00 Під керівництвом відповідального виконавця або наукового співробітника, у тому числі головного, провідного, старшого наукового співробітника проводити наукові дослідження й розробки за окремими розділами (етапами, завданнями) теми згідно із затвердженими методиками.
Слідчий (поліція) 13 000,00 Працювати слідчим слідчого відділення відділу поліції №4 - здійснює досудове розслідування кримінальних проваджень у межах визначеної підслідності; проводить слідчі (розшукові) дії у тому числі негласні,; своєчасно реагує на заяви та повідомлення про вчинення злочину, бере участь у роботі слідчо - оперативних груп.
фахівець 6 505,00 Провідний. Робота з встановлення та супроводження програмне забезпечення. Контроль та обслуговування локально обчислювальної, структурованої кабельної мереж, персональних комп'ютерів та периферійної техніки. Організація профілактичних та ремонтних робіт. Проведення робіт із забезпечення оптимальної працездатності локально - обчислювальної мережі. Встановлення, налаштування та супровід програмного забезпечення, підтримка безперебійної роботи організації.
Фахівець з інформаційних технологій 10 000,00 Здійснює контроль за станом комп’ютерної техніки, встановлює на робочі місця та підключає до мережі електроживлення комп’ютерну техніку, здійснює ведення бази даних програмного забезпечення. Проводить поточну профілактику програмно-технічного комплексу, забезпечення необхідних оновлень операційних систем та системного програмного забезпечення на серверах, технологічних машинах.
Робітничі професії    
водій автотранспортних засобів 10 000,00 Працювати водієм керівника,керувати автомобільним транспортним засобом, забезпечувати належний технічний стан транспортного засобу, справність його обладнання відповідно до стандартів.Наявність категорії В.
водій автотранспортних засобів 11 000,00 Керування пожежними автомобілями, доставка особового складу та вогнегасних речовин до місця гасіння пожежі, ліквідації надзвичайних подій, технічне обслуговування та ремонт пожежних автомобілів. Бути придатним за станом здоров'я проходити службу. Наявність прав категорії С.
довбальник 12 300,00 Забезпечує ведення технічного паспорту енергетичного господарства підприємства. Обробляє на довбальних верстатах складні деталі за 11 - 13 -м квалітетами ( 4- 5 -м класами точності) з застосуванням нормального різального інструменту і універсальних пристроїв, а також складні деталі за 7-10 - м квалітетами (2-3 - м класами точності) з застосуванням мірильного різального інструменту і спеціальних пристроїв.
Електрогазозварник 10 000,00 Виконує ручне дугове, плазмове і газове зварювання середньої складності деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів з конструкційних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів та складних деталей вузлів, конструкцій і трубопроводів із вуглецевих сталей у всіх просторових положеннях зварного шва. Обов'язково мати посвідчення зварника.
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 10 933,00 Розбирання, ремонт, складання та випробування середньої складності вузлів та механізмів устаткування, агрегатів та машин для виготовлення пеллетів. Наявність 3 групи допуску електробезпеки.
коваль-штампувальник 10 000,00 Виконує гаряче штампування та згинання простих та середньої складності деталей на фрикційних і кривошипних пресах. Обрізає задирки в холодному стані та чеканить деталі і вироби на пресах. Розпалює нагрівальні печі і горни. Завантажує та розвантажує метал з печей. Визначає температуру нагрівання заготовок. Закріплює та регулює штампи, закладає і установлює деталі. Обов'язково сертифікат на COVID-19.
кухар 6 505,00 Керує господарсько - виробничою діяльністю кухні. Розробляє рецептури нових страв. Складає заявки на необхідні продовольчі товари. Здійснює постійний контроль за технологією виготовлення їжі. Контролює правильну експлуатацію технологічного устаткування. Готує блюда та кулінарні вироби згідно до калькуляційних карт.
кухар 6 505,00 Вміти готувати гарячі та холодні страви, знати організацію і технологію приготування їжі, правила техніки безпеки, виробничої санітарії. Працювати з 06.00 до 16.00. Обов'язково мати сертифікат вакцинації.
оператор поштового зв'язку 7 000,00 Здійснює контроль за вихідними, вхідними й оплаченими грошовими переказами.Контролює виплату пенсій і грошових допомог та звіт про виплачену пенсію у відділеннях зв'язку, готує зведену звітність по виплаченій пенсії та грошових допомог. Здійснює оперативний облік і контроль знаків поштової оплати та інших умовних цінностей, забезпечує їх збереження.
охоронник 10 000,00 Охороняти об'єкти по місту Слов'янськ. Керувати службовим автомобілем марки "Пежо" (наявність прав категорії В), слідкувати за технічним станом автомобіля. Відсутність судимості, гарна фізична підготовка, знання карти міста. Режим роботи: день з 7:30 до 19:30; ніч з 19:30 до 7:30; 48 годин відпочинку.
продавець продовольчих товарів 6 505,00 Бере участь у прийманні товарів, перевіряє цілісність пакування, забезпечує наявність відповідно оформлених цінників, готує товари до продажу. Пропонує і показує товари, консультує покупців, прибирає нереалізовані товари. Бере участь в оформленні вітрин.
Графік роботи: 1 зміна з 07.00 - 21.00 або друга зміна з 21.00 - 07.00, узгоджується при співбесіді.
продавець продовольчих товарів 6 505,00 Працювати на 0,5 ставки. Прийом, продаж продовольчих товарів, оформлення вітрин, цінників, перевірка строку придатності. Матеріальна відповідальність.
свердлувальник 8 000,00 Свердлити отвори під різними кутами і в різних площинах, підналагоджувати верстати з застосуванням універсальних і спеціальних пристроїв та самостійно визначати технологічну послідовність оброблення деталей і режимів різання.
слюсар аварійно-відновлювальних робіт 7 550,93 Ліквідовувати аварії та пошкодження на трубопроводах, запірної арматури, здійснювати профілактичне промивання на каналізаційних колекторах згідно графіку; монтажні роботи по технологічному трубопроводу, виїзд з аварійними бригадами, піднесення та укладання труб і фасованих частин, конопатка і закладання стиків.
слюсар з механоскладальних робіт 12 000,00 Здійснює слюсарну обробку і пригін великих деталей і складних вузлів по 7-10 квалітетам. Складає, регулює та випробує складні вузли агрегатів, машин і верстатів, оброблює внутрішні пази, шліцьові з'єднання, здійснює підгонку натягів і зазорів, центрування монтованих деталей, вузлів і агрегатів. Запресовує деталі на гідравлічних і гвинтових механічних пресах.
слюсар з механоскладальних робіт 10 000,00 Здійснює слюсарну обробку і пригін деталей і вузлів зачистку зварювальних швів.
Слюсар із складання металевих конструкцій 10 000,00 Складає вузли металоконструкцій середньої складності під зварювання і клепання за кресленнями і ескізами з застосуванням універсальних пристроїв, а також складає складні вузли металоконструкцій з застосуванням універсально-складальних і спеціальних пристроїв і шаблонів.
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 8 721,00 Стежити за технічним станом електрообладнанням, виконувати необхідні роботи по обслуговуванню та ремонту і забезпечення його безпечної експлуатації. Можливе працевлаштування при наявності 4 розряду. Наявність 3 групи допуску з електробезпеки. Наявність сертифікату Covid-19.
слюсар-ремонтник 14 600,00 Промиває, чистить, змащує деталі. Виконує роботи із застосуванням пневматичних, електричних інструментів і верстатні. Здійснює шабрування деталей за допомогою механізованого інструменту. Виготовляє прості пристосування для ремонту і складання.
слюсар-сантехнік 9 154,17 Обслуговування трубопроводів гарячого та холодного водопостачання, каналізаційних мереж.
токар 15 000,00 Виконує токарне оброблення тонкостінних деталей з товщиною стінки до 1 мм та довжиною до 200 мм. Виконує токарні роботи методом суміщеного плазмово-механічного оброблення під керівництвом токаря вищої кваліфікації. Нарізає зовнішню і внутрішню одно західну трикутну, прямокутну та трапецеїдальну різьбу різцем. Нарізає різьби вихровими головками. Керує токарно - центровими верстатами з висотою центрів 2000 мм та вище.
токар-розточувальник 15 000,00 Виконує токарне оброблення тонкостінних деталей з товщиною стінки до 1 мм та довжиною до 200 мм. Виконує токарно-розточувальні роботи методом суміщеного плазмово-механічного оброблення під керівництвом токаря вищої кваліфікації. Нарізає зовнішню і внутрішню одно західну трикутну, прямокутну та трапецеїдальну різьбу різцем. Нарізає різьби вихровими головками. Керує токарно-центровими верстатами з висотою центрів 2000 мм та вище.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь