ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 17-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 06.01.2022 14:54

Черкаська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

12.01.2022 року о 13:00 год. в смт Черкаське в  приміщенні  Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру  за адресою смт Черкаське, вул.Шевченка, буд. 19 відбудеться засідання позачергової  17 сесії Черкаської селищної ради 8-го скликання.

засідання сімнадцятої позачергової сесії Черкаської селищної ради

восьмого скликання

1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради Донецької області на 2022 рік,  затвердженої рішенням сесії від 22.12.2021 року № 8/16-602

2. Про зміну типу та найменування Комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов´янського району Донецької області.

3. Про зміну найменування філії Красноармійський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області.

4. Про зміну найменування філії Новомиколаївська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області.

5. Про зміну типу та найменування Прелесненського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов´янського району Донецької області.

6. Про зміну типу та найменування Привільського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов´янського району Донецької області.

7. Про зміну типу та найменування Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов´янського району Донецької області.

8. Про зміну типу та найменування Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської селищної ради Слов´янського району Донецької області.

9. Про затвердження Програми інформатизації Черкаської селищної на 2022 рік.

10. Про списання основних засобів та затвердження актів списання основних засобів.

11. Питання, що регулюють земельні правовідносини.