Інформація про стан зареєстрованого ринку праці Черкаської територіальної громади за 12 місяців 2021 року

Дата: 12.01.2022 15:14
Кількість переглядів: 255

Інформація про стан зареєстрованого ринку праці

Черкаської  територіальної громади

за 12 місяців 2021 року

 

Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприянні працевлаштуванню протягом 2021 року скористалися порядку 547 незайнятих трудовою діяльністю мешканців громади, з яких 227 осіб мали статус зареєстрованого безробітного, що майже дорівнює відповідному періоду 2020 року.

На 1 січня 2022 року число зареєстрованих безробітних налічувало близько 35 осіб. Близько 54% безробітних - це жінки, 20% - молодь у віці до 35 років, майже кожен сімнадцятий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен четвертий раніше був робітником, кожен третій займав місце службовця, а кожен одинадцятий не мав професійної підготовки.

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (38% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (13%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (23%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (21%).

Протягом 2021 року отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 135 незайнятих громадян, в тому числі 100 осіб зі статусом безробітного.

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру взяли участь 25 безробітних жителів громади.

Протягом 2021 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 32 безробітних, по закінченні якого 100% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця.

Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь